Ви зараз переглядаєте Кір: що потрібно знати про хворобу?

Кір: що потрібно знати про хворобу?

24 квітня 2024 року в нашому коледжі для студентів І-ІІІ курсів була проведена інформаційна-просвітницька година на тему : «Кір: що потрібно знати про хворобу?».

Протягом всієї історії існування людського суспільства вірус кору був невід’ємним його супутником. Нині Україна продовжує очолювати десятку країн, які лідирують за кількістю заражених вірусом кору. За даними МОЗ у 2019 році в Україні число інфікованих на кір становило понад 57 тисяч осіб. Студенти були ознайомлені з особливостями будови вірусу кору, основними шляхами інфікування цим вірусом, симптомами хвороби, з методами профілактики та лікування цього захворювання.
Змістовну та цікаву бесіду підготували студенти АЛ-409 курсу разом із викладачем педіатрії Андрощук Вікторією Миколаївною.
Залишайтеся здоровими та бережіть себе!