Ви зараз переглядаєте Адаптація першокурсників

Адаптація першокурсників

Адаптація студентів – досить складний і тривалий процес, який триває протягом усіх років навчання в коледжі, проте  найбільш важливим і проблематичним є період навчання на першому курсі. Студенти зустрічаються з рядом проблем, що пов’язані з недостатньою психологічною готовністю до нових умов навчання.

Успішна адаптація першокурсників до навчання у коледжі є підґрунтям подальшого розвитку кожного студента як особистості та майбутнього фахівця.

У нашому коледжі практичним психологом Анною Сухенюк проведені тренінги для адаптації студентів АЛ-109, БЛ-109, АЛ-111, АА-111 груп, спрямовані на створення умов для знайомства і встановлення емоційних контактів,  розвиток навичок спілкування та взаєморозуміння,  згуртування студентів, створення сприятливого клімату у групі, формування позитивної спрямованості на майбутнє.

Тренінг подарував позитивні емоції та гарний настрій усім учасникам.