Ви зараз переглядаєте ВИПУСК 2023

ВИПУСК 2023

30 червня 2023 року відбулося урочисте  вручення дипломів

студентам  Дубенського фахового медичного коледжу.

Випускний – це закінчення перед великим початком… Позаду лекції,

семінари, заліки та іспити, а попереду – робота за фахом, доросле самостійне життя.

З вітальним словом до випускників звернулись директор коледжу – Жанна Кислюк, керівники академічних груп Людмила Бойко, Олена Лисецька та Ніна Павленко, які по-материнські побажали молоді високих досягнень та професійних успіхів у майбутньому житті, щастя, миру, Перемоги!

Зі словами подяки від усіх випускників звернулися до викладачів та  працівників коледжу, батьків – старости груп: Вікторія Гончарук, Оксана Єрмакова та Надія Ігнатьєва. Святковий настрій створювали музичні композиції у виконанні самих випускників та учасників художньої самодіяльності коледжу – хореографічного ансамблю ”Глорія” та вокального ансамблю “Медунка”.

Дякуємо Збройним силам України за можливість організувати та провести

свято вручення дипломів!

Вітаємо Вас, дорогі випускники, з таким  важливим досягненням!

Нехай шлях Вашого життя буде щасливим та радісним, працюйте,

навчайтеся на благо нашої рідної України!

Слава Україні!