Ви зараз переглядаєте «Перші кроки у професійну майстерність»

«Перші кроки у професійну майстерність»

Минулого тижня у  Дубенському  фаховому медичному коледжі  відбувся традиційний конкурс «Перші кроки у професійну майстерність»  серед студентів ІІ курсу освітньо-професійної програми «Лікувальна справа» та студентів І курсу освітньо-професійної програми «Акушерська справа».   Для студентів цей конкурс є  спробою  оцінити свої досягнення при вивченні  навчальної дисципліни «Догляд за хворими». Не секрет, що цей предмет є першою сходинкою у вивченні клінічних дисциплін,  з нього  розпочинається справжнє знайомство з клінікою.  Його вивчення у більшості студентів    формує високий ступінь інтересу до оволодіння медичними знаннями  і у великій мірі  визначає любов до обраної професії.    Знання, отриманні при вивченні дисципліни «Догляд за хворими» , є  без перебільшення, найважливішими і найнеобхіднішими у щоденній роботі фахового молодшого бакалавра.

Перемогу у конкурсі отримала команда АЛ-209 курсу «Ангели здоров’я».

Фаховий конкурс є не лише елементом змагання, який активізує і заохочує до поглибленого вивчення предметів, він  є фактором розвитку творчої праці  студентів.