Ви зараз переглядаєте Велопробіг присвячений пам’яті Воїнів-захисників України

Велопробіг присвячений пам’яті Воїнів-захисників України

• Категорія запису:Новини / Спорт

01 червня 2023 року викладачі фізичного виховання Дубенського фахового медичного коледжу Ружнілов В.О., Фик М.М. та Леньо В.Я. організували та провели Другий патріотичний велопробіг присвячений пам’яті Воїна-захисника України, випускника Дубенського фахового медичного коледжу 2012 року – Павла Довганюка.

Маршрут велопробігу: Дубно – Демидівка – Нова Митниця – Берестечко – Дубно.

Всього разом спортсмени проїхали 160 кілометрів.

Заїзд був особливий – учасники велотуру віддали шану Павлу Довганюку, побувавши на могилі загиблого воїна та відвідавши його сім’ю. Також заїхали в м.Берестечко на могилу загиблого Андрія Семеновича – випускника 2019 року.

Завдяки таким спортивним заходам викладачі та студенти коледжу завжди будуть пам’ятати про своїх захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні!