Ви зараз переглядаєте Срібні призери

Срібні призери

• Категорія запису:Новини / Спорт

Напередодні Великодніх свят 6 квітня 2023 року у спортивному залі Дубенської ДЮСШ відбулися змагання серед студентської молоді  міста Дубно, з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку в країні.У змаганнях взяли участь п’ять колективів навчальних закладів міста. Змагання проходили з різновидних естафет: баскетболу, волейболу, гандболу, футболу, бігу. Капітаном команди медичного коледжу є студентка  БЛ -109 курсу  Куцел Софія , яка завдавала ритм змаганням,а також своїм особистим  прикладом підзадорювала та направляла членів команди до перемоги. Збірна команда медичного коледжу, показавши згуртованість, досить успішно пройшла усі етапи змагань, поступившись одним очком переможцям ,виборола почесне друге місце ,ставши срібним призером. Команду медичного коледжу нагороджено грамотами, медалями та пам’ятним кубком  відділу молоді та спорту Дубенської  міської ради. Нагородження проводив майстер спорту міжнародного класу, секретар міської ради Віктор Недашковський.