Ви зараз переглядаєте Що необхідно знати про цукровий діабет

Що необхідно знати про цукровий діабет

Студенти Дубенського медичного коледжу, групи БЛ-409 2 підгрупи,  разом із викладачем внутрішньої медицини Данилюк Ю. А. до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом, що відзначається  14 листопада, провели санітарно-просвітницьку акцію «Що необхідно знати про цукровий діабет». Майбутні медики охоче роздавали буклети перехожим із інформацією про цукровий діабет (що це за хвороба, чому вона виникає, які її наслідки, які особливості лікування, як запобігти захворюванню). Хто цікавився більше захворюванням, студенти радо відповідали на запитання.

Цукровий діабет належить до десятка найпоширеніших захворювань в усьому світі. За офіційними даними в Україні понад 1,5 мільйона осіб зареєстровані як такі, що мають діабет. Ще в 2 рази більше тих, хто не знає, про своє захворювання. Кожні 8 секунд у світі одна людина помирає від діабету.      Цукровий діабет страшний не стільки своєю поширеністю, а саме ускладненнями, які можуть призвести до важких наслідків. Тому основним завданням на сьогодні, в першу чергу, є профілактика цукрового діабету.

IMG_20191114_112252