Робота “Школи старшої медичної сестри”

IMG-60dc14d010e31ccaabf2ee1793b9b5e5-VПротягом 20-24 листопада 2017 року проведено черговий цикл тематичного удосконалення «Школа старшої медичної сестри – організація охорони здоров’я» на базі управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, відгук про який дали самі слухачі:

«На циклі тематичного удосконалення розглядалися саме ті теми і питання, що стосуються безпосередньо нашої роботи.

Всі заняття, які були проведені сподобалися, особливо заняття з організаційної роботи та санітарно-протиепідемічного режиму. Варто зазначити, що відповідно до тематики були детально розібрані нові накази, інструкції, методичні рекомендації МОЗ України.

Курси тематичного удосконалення дуже цікаві, корисні, дають знання для кожного курсанта.

Такі курси потрібно проводити в подальшому.»

Салійчук Л.В. староста групи

Андрошулік А.І.,