Відкрите лекційне заняття з патоморфології та патфізіології на тему «Пухлини»

IMG_9877 13 лютого відбулося  відкрите лекційне заняття з патоморфології та патфізіології на тему: «Пухлини» для студентів ІІ курсу, яке провела викладач Гордійчук Любов Олександрівна.

Актуальність теми  полягає в тому, що у структурі захворюваності та смертності населення світу злоякісні пухлини  займають друге місце після серцево-судинних захворювань. Також помітна тенденція до росту онкологічної патології. Понад 75% ракових захворювань у людей спричинені факторами зовнішнього середовища, передусім – хімічними сполуками.

Відеофільм допоміг розкрити ті страждання та емоції, які переживають пацієнти з цією важкою недугою. Слайди макропрепаратів продемонстрували, які можуть бути наслідки, якщо пухлину вчасно не виявлено  і не проліковано.

На занятті використовувався метод випереджаючого навчання, де студенти взяли активну участь у вивченні нової теми, а також самостійно зробили висновки в кінці заняття.

Викладач патоморфології та патфізіології

Гордійчук Л.О.