Ви зараз переглядаєте ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ – 2026

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ – 2026

У Дубенському фаховому медичному коледжі відбулися тематичні заходи з нагоди Дня безпечного інтернету, який цього року проходить під гаслом «Діти, штучний інтелект та відповідальне цифрове майбутнє».

Керівники академічних груп у межах ініціативи провели низку заходів, під час яких здобувачі освіти обговорили питання онлайн-безпеки, способи запобігання шахрайству, захисту персональних даних та можливості використання цифрових інструментів у навчанні й повсякденному житті.  Зі здобувачами освіти організовано бесіди «Безпечне середовище і небезпеки в Інтернет-просторі», «Моя безпека в Інтернеті», «Безпечний Інтернет: за і проти!», «Чому безпечний Інтернет важливий?», «Безпечний Інтернет та соціальні мережі» та перегляд освітнього серіалу «Персональна кібергігієна», створеного з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Проєкту «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України», який впроваджується Урядом США та розроблений експертами Києво-Могилянської Академії.

Викладач інформатики Анатолій КОКОРСЬКИЙ долучив студентів І–ІІ курсів до участі в інтерактивному квесті «Гієна Гігієна й МереЖах» на платформі «Дія. Освіта», спрямованому на формування навичок безпечної поведінки в мережі.

Для здобувачів освіти І–ІІ курсів організатором культурно-дозвіллєвої діяльності Людмилою БОЙКО проведено тематичну виставку емблем, малюнків та постерів на тему «Безпечний інтернет». Учасники мали можливість творчо відобразити своє бачення правил безпечної поведінки в онлайн-просторі, звернути увагу на важливість захисту персональних даних та відповідального користування цифровими ресурсами.

Результатом ініціативи стало формування у студентів коледжу сучасної цифрової культури, розвиток критичного мислення та відповідального ставлення до використання новітніх технологій, навичок захисту персональних даних та  принципи етичної поведінки в цифровому просторі.