Ви зараз переглядаєте Випуск слухачів курсу «Оздоровчий масаж»

Випуск слухачів курсу «Оздоровчий масаж»

Масаж — це дороговказ до гармонії тіла та душі. Цей засіб вже давно відомий своєю позитивною дією на організм та загальне самопочуття. Ця старовинна практика знаходить своє застосування як у відновленні фізичного здоров’я, так і в досягненні психологічного спокою. Коли ми втомлені, то оздоровчий масаж повертає нам сили та гарний настрій.
31 травня 2024 року у ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО «Рівненська медична академія» РОР відбулися екзаменаційні випробування та випуск двох груп слухачів курсу «Оздоровчий масаж».
Впродовж квітня – травня майбутні фахівці-масажисти під керівництвом лікаря з фізичної та реабілітаційної медицини Ярослава ШАТНІКА засвоїли теоретичні знання та набули практичних вмінь і навичок з основ організації праці масажиста, фізіологічних та анатомічних основ масажу, загальної методики і техніки масажу, методик і технік оздоровчого масажу окремих частин тіла, різновидів мануального масажу, масажу у дитячій практиці.
Масаж — це не просто приємна процедура, але й потужний інструмент для здоров’я та благополуччя. Віддаючи собе в руки досвідченого масажиста, ви тим самим інвестуєте у здоров’я свого організму, створюючи фундамент для щасливого та активного життя.
Бажаємо нашим випускникам стати професіоналами своєї справи, праця яких буде приносити не тільки задоволення, а й користь майбутнім клієнтам.