Ви зараз переглядаєте Академічна доброчесність – шлях до довіри та успіху

Академічна доброчесність – шлях до довіри та успіху

«Академічна доброчесність є способом змінити цей світ, але спочатку змініть освітній заклад, а вже потім – світ», – говорив Юнгсуп Кім, учасник Конференції Міжнародного центру академічної доброчесності.

Дійсно, для того, щоб настали глобальні зміни, щоб змінити будь-яку систему, завжди варто розпочинати насамперед із себе й виховувати порядного громадянина та справедливу людину в собі та у своєму середовищі. Академічна доброчесність починається із доброчесної поведінки кожного: студентів, батьків, викладача, адміністрації, директора. 

Соціальним педагогом для студентів перших курсів проведене заняття з елементами тренінгу «Академічна доброчесність – шлях до довіри та успіху». Під час заняття обговорювали, що таке академічна доброчесність, чому це поняття стосується усіх рівнів освіти, які проблеми з академічною доброчесністю спостерігаємо у коледжі, і яка відповідальність за академічно недоброчесну поведінку.

Студенти детально ознайомилися з принципами академічної доброчесності, видами її порушення, розглядали практичні ситуації та складали «кодекс честі у навчанні».

Зустріч пройшла емоційно та цікаво, студенти зрозуміли важливість дотримання принципів академічної доброчесності для себе та суспільства в цілому.