Ви зараз переглядаєте Стоп Булінг!

Стоп Булінг!

Булінг — це прояв нетерпимості до прав людини і форма насильства, де постраждати може будь-хто, незалежно від гендерної ідентичності та віку. Булінг суперечить таким базовим поняттями як толерантність, права людини, взаємоповага.

На жаль, у новому столітті це явище набуло особливої актуальності. Воно стало справжньою соціально-психологічною проблемою, яка впливає на психіку усіх учасників.

З метою профілактики проявів булінгу зі студентами І курсу психологічною службою коледжу проведено заняття з елементами тренінгу «Стоп Булінг!». Молодь проінформували про види, типові ознаки, причини, а також, відповідальність, яка передбачена за вчинення булінгу. Для закріплення отриманих знань запропонували виготовити лепбук на дану тематику.

Незважаючи на всю серйозність теми булінгу, студенти отримали позитивні емоції та гарний настрій, креативно, творчо та відповідально віднеслися до створення лепбуків.

Практичний психолог та соціальний педагог закликали студентську молодь не замовчувати проблеми цькування в колективі та відразу повідомляти про такі факти.