Ви зараз переглядаєте Плідна співпраця зі стейкхолдерами – запорука успішної професійної підготовки майбутніх медиків

Плідна співпраця зі стейкхолдерами – запорука успішної професійної підготовки майбутніх медиків

18 квітня 2024 року в ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО «Рівненська медична академія» РОР відбулася нарада із зовнішніми стейкхолдерами щодо перегляду та оновлення освітньо-професійних програм «Лікувальна справа» та «Акушерська справа».

На зустріч завітали  Яків ВАГІЛЕВИЧ, директор Дубенської  станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, Валерій СЛИВА, директор КНП «Дубенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Привільненської сільської ради Дубенського району, Лариса ЧУКАСЬ, заступник директора з медичного обслуговування населення КНП «Дубенська міська поліклініка» Дубенської міської ради, Валентина АНДРІЮК, головна медична сестра КНП «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради, Любов КОНДРАТЮК, медична сестра  амбулаторії № 3 КНП «Дубенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубенської міської ради.

Заклад освіти на зустрічі представляли Жанна КИСЛЮК, директор коледжу, Людмила КОБА, заступник директора з навчально-виховної роботи, Іванна ВАСИЛЕВИЧ, завідувач відділення за ліцензованими спеціальностями «Лікувальна справа» та «Акушерська справа», Алла ВЛАСЮК, методист коледжу, Алла МАКСИМЧУК, завідувач навчально-методичною лабораторією, Тетяна СОЛОПАТИЧ, керівник підрозділу зі сприяння працевлаштуванню, Надія КРАВЕЦЬ, відповідальна за організацію та проведення практики, Віктор МАРТИНЮК, адміністратор бази даних.

Зустріч відбулася в невимушеній, доброзичливій атмосфері, була продуктивною і цікавою. Адміністрація коледжу та представники медичної галузі міста активно обмінювались ідеями та досвідом, обговорили питання, пов’язані з оновленням освітньо-професійних програм. Одержана інформація під час зустрічі слугуватиме основою для вдосконалення змісту та якості фахової підготовки здобувачів освіти за освітньо-професійними програмами «Лікувальна справа» та «Акушерська справа». Адже залучення стейкхолдерів допомагає закладу фахової передвищої освіти адаптувати освітньо-професійні  програми до сучасних тенденцій на ринку праці.

Стейкхолдери висловили готовність допомагати у практичній підготовці студентів, надавати їм можливість проходження виробничої практики та сприяти майбутньому працевлаштуванню.

Результатом зустрічі є активне впровадження запропонованих ідей та подальша співпраця з усіма зацікавленими сторонами для досягнення найкращих результатів. Ми впевнені, що така взаємодія допоможе підвищити якість освіти та підготувати компетентних медичних фахівців, готових до викликів сучасності.

Дякуємо учасникам зустрічі за приділений час, надані пропозиції та обмін досвідом. Маємо надію та наміри на подальші зустрічі, цікаві дискусії та співпрацю! Миру, здоров’я усім та професійного зростання!