Ви зараз переглядаєте Математичний брейн-ринг

Математичний брейн-ринг

Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості

                                                      Норберт Вінер

29 березня 2024 року у рамках місячника циклової комісії  загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін  викладачем математики Людмилою Бойко для студентів других курсів освітньо-професійної програми «Лікувальна справа» було проведено математичний брейн-ринг “Халявна оцінка”. Група заздалегідь поділилась на три команди, кожна з яких склала свою назву та девіз.

 Студенти змагалися у наступних конкурсах: «Неправильна відповідь», «Вiдповiдь iз запізненням», «Хто більше?», «Математичні головоломки», «Загадкова скринька», «Відповідь у болгарських традиціях». У різних конкурсах другокурсники продемонстрували не тільки знання з математики, але й уміння міркувати, зіставляти, знаходити вихід із складних ситуацій, комунікувати та працювати у команді, що надзвичайно важливо у сучасному  житті успішної людини.

 Гра пройшла весело та дружньо. Переможених не було, всі залишились задоволені.

Всі присутні не тільки переконалися в тому, що математика не лише серйозна, але й дуже цікава наука, а й отримали нові знання та досвід, масу задоволення, незабутні позитивні емоції та гарний настрій.