Ви зараз переглядаєте Брейн-ринг «Людина – загадка природи»

Брейн-ринг «Людина – загадка природи»

25 березня у Дубенському фаховому медичному коледжі викладачем  Швидко Ю.В. та студентами освітньо-професійної програми «Лікувальна справа» був проведений брейн-ринг «Людина – загадка природи» в рамках тижня природничо-наукових дисциплін.

Метою проведення конкурсу було виявити ґрунтовність отриманих знань з навчальної дисципліни «Анатомія людини», ступінь засвоєння студентами різних тем, пропагувати значення анатомії людини як фундаментальної дисципліни для майбутніх медичних працівників, розвиток інтелектуальних здібностей та логічного мислення студентів, формування вміння роботи в групі, розвивати пізнавальний інтерес, наполегливість у досягненні поставленої мети, вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях.

Крім навчальної мети брейн-ринг має і виховну мету. Захід проходив позааудиторно, в неформальній ігровій формі.

Конкурс проводився між командами «М’язові магнати» та «Альвеолки». Було проведено вісім цікавих конкурсів, які потребували не лише знань навчальної дисципліни, а й вимагали від учасників логічного мислення та знань з інших навчальних дисциплін. Учасникам та вболівальникам  сподобалися конкурси «Розминка», «Конкурс вболівальників»,  «Конкурс капітанів», «Кращий поліглот».

Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та нових знань!