Ви зараз переглядаєте У гості до Казкової Феї

У гості до Казкової Феї

20 березня в Україні та світі святкують День спонтанного прояву доброти. Це досить молоде свято, але з кожним роком воно стає все більш популярним. Його відзначають не лише окремі люди, але і цілі організації, які допомагають заохотити проявляти доброту в суспільстві.

Головна мета свята в тому, щоб люди стали трішки щасливішими, поширюючи довкола себе доброту. І не обов’язково чинити якісь великі справи, можна просто підбадьорити близьких та рідних, сказати їм добрі слова.

Особливо приємно дарувати промінчики щастя, огортати долоньками тепла та любові дітей. Саме до такої доброї справи долучилися студенти курсу БЛ-209  Надія ЛЕБЕДЮК, Михайло МЕЛЬНИК, Лука СТАДНІК, Іванна СТЕЦЬ, Вікторія СУХОДОЛЬСЬКА.

20 березня студентська молодь разом із своїми наставниками Юлією ШВИДКО та Людмилою БОЙКО завітали у Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради та провели з дітками, які отримують у закладі корекційно-розвиткові послуги, розважально-пізнавальну гру «У гості до Казкової Феї».

Діти з радістю брали участь у різноманітних руханках, конкурсах. Студенти разом з дітками, які отримують корекційно-розвиткові послуги на базі ІРЦ, отримали позитивний заряд енергії від спільної участі у веселих активностях. Найбільше захоплення в учасників заходу викликало бульбашкове шоу. Свято допомогло усім відволіктися від стресових ситуацій, у яких ми щодня перебуваємо, дало можливість дітям відчути тепло та підтримку дорослих, стати впевненішими у своїх силах та можливостях.

Приємно було бачити вогники щастя та захоплення в дитячих очах. І не менш приємно було спостерігати за організаторами свята – студентами, їх щирими посмішками та задоволенням від своєї праці.

Варто пам’ятати, що добрі справи приносять радість не лише тим, хто одержує спонтанну допомогу, але й тим, хто її чинить.