Ви зараз переглядаєте Показовий етап практичного заняття

Показовий етап практичного заняття

19 березня 2024 року в нашому коледжі викладачем Кравець Надією Романівною був проведений показовий етап практичного заняття з теми «Техніка внутрішньом’язевої ін’єкції», метою якого було вдосконалення  навички внутрішньом’язевої ін’єкції у студентів. Під час заняття викладачем були застосовані сучасні методи навчання: «Мікрофон», «Ділова гра», «Шість капелюхів».

Викладач вдало використала метод «Шість капелюхів», психологічну гру, сенс якої полягає в тому, щоб розглянути одну і ту ж проблемну ситуацію з 6 незалежних одна від одної точок зору. Це дозволяє сформувати найбільш повне уявлення про предмет дискусії та на логічному й емоційному рівнях оцінити переваги і недоліки.

Надія Романівна продемонструвала добре володіння навчальним матеріалом, методикою проведення практичних занять, вміння організувати та зацікавити здобувачів освіти, вміле застосування активних форм роботи та медичного інструментарію.

Викладачі та адміністрація коледжу, які були присутні на занятті, зазначили доцільне застосування сучасних методів навчання, високо оцінили професійний рівень викладача.