Ви зараз переглядаєте Люди, що несуть державу у своїх душах

Люди, що несуть державу у своїх душах

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця.

Ми вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави час без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

І 2014-й, і 2022-й рік показали, що воїни доброї волі в Україні непоодинокі. Добровольчий рух – один з феноменів українського суспільства.

В складні моменти добровольці підтримали та посилили українську армію.

 Викладач історії Вікторія Міскевич та студенти АЛ-209 курсу підготували інфографіку «Добробати: перші серед кращих». Студенти переглянули документальний фільм «Українські добровольці». Ілюстрацією до заходу стала інформаційна виставка «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця».

 З нагоди Дня українського добровольця, в рамках декади циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, відбувся історичний турнір знавців історії України серед студентів першого курсу.

 Дві команди  АЛ-109 курсу « Волелюбні серця» та БЛ-109 курсу  «Бандерівці» показали свої знання історії України міжвоєнного періоду, дізнались історію походження патріотичних гасел «Слава Україні», «Слава нації». Завершися захід емоційним виконанням стрілецької пісні «Ой у лузі червона калина…», яка стала гімном сучасного спротиву російській агресії.

 Українська історія дуже динамічна, ми тільки починаємо її вивчати та досліджувати, а ще ми живемо в час, коли ця історія твориться: трагічна та велична.

Олександр  Довженко писав, що «народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців».  

Тому шануймо свою історію  і свою гідність – тоді шановані будемо іншими.