Ви зараз переглядаєте Кібербулінг. Як себе захистити?

Кібербулінг. Як себе захистити?

06 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього року він проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою цього дня є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій.
У нашому коледжі практичний психолог Анна Сухенюк та керівник академічної групи АЛ-109 курсу Людмила Бойко провели для студентів профілактичну годину спілкування «Кібербулінг. Як себе захистити?». Здобувачі освіти переглянули відео «Кібербулінг» з подальшим його обговоренням. Майбутні медики ознайомилися з презентаційними матеріалами, з яких дізналися про види кібербулінгу. Студенти навчилися розрізняти основні види реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства.
Студенти охоче взяли участь у квесті «Що я знаю про безпеку в Інтернеті?», під час якого молодь навчилася створювати складні паролі для захисту своїх персональних даних.
Завершальним етапом профілактичної години став конкурс малюнків «Як я бачу Інтернет та безпеку в ньому?». Учасники конкурсу, які отримали завдання показати власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, підійшли до його виконання свідомо та креативно.