Ви зараз переглядаєте МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ УКРАЇНА – ПОЛЬЩА

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ УКРАЇНА – ПОЛЬЩА

  • Категорія запису:Новини

Впродовж 2023 року коледжем велась кропітка та системна робота з питань налагодження міжнародної співпраці із закладами освіти та закладами охорони здоров’я  Республіки Польща.

Беззаперечну підтримку коледжу та директору Жанні Кислюк у вирішенні даного питання надав голова Дубенського відділення Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Леонід Дудко та директор Державного історико-культурного заповідника м.Дубна Леонід Кічатий, яких пов’язує багаторічна дружба і співпраця з польськими побратимами. Під час робочої поїздки  містами Гданськ, Гнєв, Грудзьондз, Нове, Старе Място, відбулися пам’ятні зустрічі та цікаве знайомство з польськими колегами:

  • Маршалеком Поморського воєводства, депутатом Європарламенту Яном Козловським;
  • Відомим волонтером-підприємцем Вінцентом Мацієвським;
  • Членом Міжнародної організації ЮНЕСКО в Польщі, Янушем Стручинським;
  • Бурмістром м.Нове, Куявсько-Поморського воєводства Чеславом Волінським;
  • Президентом міста Грудзьондз Мачеєм Гламовським та його віце-президенткою Ружею Левандовською,

які маючи велике і щире серце безпосередньо надали потужну допомогу та вплинули на позитивний результат щодо налагодження міжнародної співпраці між Україною та Польщею, укладання угоди, налагодження комунікації із партнерами, напрацювання спільних проектів та навчань.

27.11.2023 року директор ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО «Рівненська медична академія» РОР  КИСЛЮК Жанна та директор Регіональної спеціалізованої лікарні ім. др. Владислава Беганського у м. Грудзьондз  (Польща)  КУРКОВСЬКА Агата уклали УГОДУ ПРО СПІВРАЦЮ.

Предметом угоди є польсько-українське партнерство, а, зокрема, проходження медичної практики студентами Дубенського фахового медичного коледжу спеціальності 223 Медсестринство, спеціалізацій «Лікувальна справа» та «Акушерська справа» на базі вищевказаної Регіональної лікарні  (медичного шпиталю).  Відповідно до укладеної угоди всі фінансові витрати на проживання та харчування українських студентів взяла на себе влада міста Грудзьондз (Польща).

Під час візиту також були обговорені питання взаємодії двох установ,  покращення розуміння специфіки підготовки медичних фахівців зі спеціальності «Медсестринство» в обох країнах, процесу теоретичного та практичного навчання з клінічних дисциплін, технічного оснащення, матеріальної бази, та в цілому вивчення й впровадження європейського досвіду підготовки медичних фахівців.

Активно розглядались питання обміну досвідом студентів та викладачів для більш плідного пізнання медичної науки та практики в обох країнах, їх історії культури та традицій.

Перший крок зроблено.

Успішної співпраці на майбутнє!