Ви зараз переглядаєте ВИПУСК 2024

ВИПУСК 2024

  • Категорія запису:Новини

31 січня 2024 року в медичному коледжі відбулося особливе свято, яке стоїть на межі юності та дорослого життя – урочистості з нагоди ВИПУСКУ 2024 та вручення дипломів випускникам освітньо-професійної програми «Акушерська справа». Цей захід зібрав разом всіх випускників, викладачів, студентів, працівників  і батьків. 

Директор коледжу Жанна Кислюк  щиро привітала випускників, побажавши гідно нести звання студента Дубенського фахового медичного коледжу, служити на благо здоров’я та життя пацієнтів, зберігати вірність обраній шляхетній професії. Побажала випускникам успіхів, наполегливості, стійкості та щасливої долі. Щирі слова, сповнені батьківської любові, виголосив й керівник академічної групи  АА-311 курсу Михайло Фик.

Від усіх батьків зі словами вітання виступив Устимчук Петро  Миколайович, а слова вдячності викладачам та співробітникам коледжу за терпіння, професіоналізм лунали від старости групи  Сердюк Юліани.

Гарний настрій всім учасникам свята забезпечили яскраві виступи у виконанні учасників  вокального ансамблю «Медунка» (художній керівник Ольга Кириченко) та   танцювального ансамблю «Глорія» (художній керівник  Ольга Мудрик).

 Бажаємо нашим  випускникам гідно вступити до молодої когорти медиків  України, розвивати і примножувати все набуте в закладі, підкоряти не одну життєву й професійну сходину у професії.  

Дорогі випускники! Нехай шлях Вашого життя буде мирним, щасливим, сповненим звершень та перемог!