Ви зараз переглядаєте День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

  • Категорія запису:Новини

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Наслідки тієї катастрофи мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки. Порятунком для всіх є подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії стали на боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.

  Низький уклін та глибока вдячність всім учасникам ліквідації. Тим, хто ціною власного здоров’я і життя зупинив стихію некерованої ядерної реакції.

11 грудня 2023 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у коледжі був проведений виховний  захід – «Чорнобиль: вічний біль. Його героїв не забуде людство».

Під час якого  студенти дізналися про те,  як  рятували людей у зоні відчуження, про роботу медичних працівників, які надавали допомогу постраждалим.

Студенти хвилиною мовчання вшанували пам`ять всіх, хто згорів у пеклі реактора, хто загинув від великої дози опромінення, рятуючи світ від радіаційної чуми.

Велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто врятував нас від ще більшого лиха.

 Студенти АА-211 курсу разом з  керівником академічної групи Писаною М.І. вшанували пам’ять Героїв  покладанням квітів  до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

  Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.