Ви зараз переглядаєте 5 грудня – Міжнародний день волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Студенти АЛ-109 курсу ( керівник академічної групи Бойко Л.М.) підготували та провели виховний захід «Героїзм українських волонтерів», де розповідали яке неоціненне значення має волонтерська діяльність.
На захід було запрошено Інну Яцину, керівницю БО «Благодійний фонд «Волонтери на Конторській». Вона розповіла з чого починав свою діяльність благодійний фонд, про шлях до волонтерства. Пані Інна наголосила, що важливою у волонтерській роботі є не лише матеріальна допомога, але й моральна підтримка. А також донесла до студентів інформацію про екологічну акцію зі збору вторинної сировини, яку започаткували волонтери. Пластик, ПЕТ-пляшки, скло, алюмінієві бляшанки з-під напоїв, використану харчову плівку, картон та інше, що можна переробити, – приймають у волонтерському штабі.
Щиро бажаємо вам, шановні волонтери, миру, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку й тепла, благополуччя та перемоги. Нехай кожен ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди віддячують вам добром і повагою!
Миру та спокою у Ваших серцях і на нашій землі 💙💛

Слава Україні!