Ви зараз переглядаєте 2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства

2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Метою цього дня є викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми. Насамперед, рабство – це насильницьке підпорядкування однієї людини іншою або однієї групи людей іншою групою людей.
Сьогодні рабство набуває таких сучасних форм як поневолення через походження, примусова праця, дитяча праця, побутове рабство, примусові шлюби, боргова кабала, торгівля людьми з метою експлуатації, включаючи сексуальну експлуатацію, примусове вербування дітей для участі у збройному конфлікті.
Практичний психолог Анна Сухенюк проінформувала студентів ІІ курсів про ризики перебування за кордоном, розповіла як вберегти себе та не стати жертвою торгівлі людьми, роздала інформаційні листівки. Студенти переглянули відеоматеріали з даної тематики, перебуваючи в укритті коледжу під час повітряної тривоги. Зустріч проведена відповідно до безпекових вимог, пізнавально та корисно.
Пам’ятайте, що стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації. Бережіть себе!