Ви зараз переглядаєте Інформаційна лекція для старшокласників Дубенського ліцею №2

Інформаційна лекція для старшокласників Дубенського ліцею №2

30 листопада студенти АЛ-409 групи підготували та провели інформаційну лекцію для старшокласників Дубенського ліцею №2 Дубенської міської ради  з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня.

Для учнів був продемонстрований фільм з питань профілактики ВІЛ-СНІДу, студенти розповіли про можливі джерела збудника даної інфекції, шляхи та чинники передачі. При цьому акцентували увагу саме на шляхах передачі, що найчастіше зустрічаються серед підлітків і молодих людей, назвали групи ризику. Особливу увагу було приділено профілактиці  ВІЛ-СНІДу: ведення здорового способу життя, невживання наркотичних засобів, алкогольних напоїв, уникання випадкових статевих контактів, обережність при нанесені  татуювання тощо. Також розповіли про ранні ознаки СНІДу та наявність безкоштовної антиретровірусної терапії.

Викладач епідеміології Валентина Легконець ознайомила присутніх зі статистичними даними щодо поширення  ВІЛ-СНІДу в Україні та світі, вказала вікову категорію щодо ризику зараження даною інфекцією (15-29 років), важливість дотримання профілактичних заходів.