Ви зараз переглядаєте Тематичний цикл тренінгів з домедичної допомоги

Тематичний цикл тренінгів з домедичної допомоги

Дубенський фаховий медичний коледж є активним у підготовці та проведенні на волонтерських засадах майстер-класів та тренінгових занять з тематики «Перша домедична допомога при станах, що загрожують життю» для дубенчан  та мешканців Дубенської громади.

За ініціативи громадської організації «Ветерани на сторожі миру», волонтерська група з числа лікарів-викладачів Дубенського фахового медичного коледжу: Палійчука Ростислава, Конончук Яни, Писаної Мирослави, Ткачук Наталії, Андрощук Вікторії, Лисецької Олени та Сухенюк Анни провела цикл тренінгів домедичної допомоги для фахівців соціальної сфери м. Дубна.

Програма тренінгових занять на базі медичного коледжу передбачала 3 зустрічі волонтерів зі слухачами, а саме:

         І етап – 02.11.2023 року;

         ІІ етап – 07.11.2023 року;

         ІІІ етап – 14.11.2023 року.

Слухачі та гості коледжу старанно відпрацьовували навички серцево-легеневої реанімації, домедичної допомоги при кровотечах, непритомності, колапсі, судомному нападі, гіпертермії. На завершення роботи був організований круглий стіл, де відбувся обмін досвідом працівників соціально-психологічної служби та волонтерів коледжу щодо питань особливостей надання психологічної допомоги військовослужбовцям, їх консультування.

Дякуємо усім! Слава Україні!

І ЕТАП

ІІ ЕТАП

ІІІ ЕТАП