Ви зараз переглядаєте Всесвітній день боротьби з діабетом: симптоми, ризики та профілактика захворювання

Всесвітній день боротьби з діабетом: симптоми, ризики та профілактика захворювання

Щорічно 14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з діабетом (World Diabetes Day), який був запровадженний в 1991 році Міжнародною діабетичною федерацією і Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Цей День покликаний підвищити рівень інформованості населення про проблеми діабету – одного з найпоширеніших захворювань у світі.

  Сьогодні у всьому світі страждають від діабету  415 мільйони людей. Цукровий діабет входить в трійку захворювань, що найбільш часто призводять до інвалідизації населення і смерті (атеросклероз, рак, цукровий діабет).

  Студенти АЛ – 209 курсу Дубенського фахового медичного коледжу, керівник групи Вікторія Міскевич , підготували годину спілкування з лікарем – ендокринологом КНП «Міська поліклініка» Дубенської міської ради Кондратюк Іванною Віталіївною. Під час спілкування лікар-ендокринолог відповіла на найчастіші питання про діабет, причини та симптоми захворювання, ризики та ускладнення. Медик зауважила, що актуальними є профілактичні заходи щодо цієї хвороби : регулярні фізичні навантаження; дотримання здорового повноцінного харчування. Адже повноцінне харчування передбачає необхідну кількість вітамінів та мікроелементів ,що забезпечують не лише імунітет організму, а й  хороше самопочуття та високу працездатність.

   Будьте здорові, бережіть себе та своїх рідних!