Ви зараз переглядаєте День української писемності та мови

День української писемності та мови

День української писемності та мови – не просто державне свято. Це свято нашої мови! У цей день  вшановують пам’ять преподобного Нестора-літописця. Дослідники вважають, що саме з нього і починається писемна українська мова.  

День української писемності та мови – свято, що нагадує про давність української мови, яка є єдиною державною мовою, про історію її абетки, про розвиток української писемності, та й загалом популяризує українську мову в Україні та за кордоном.

 З нагоди свята та з метою возвеличення рідного слова, викладач української мови, керівник мовно-літературного гуртка «Дивослово» Павленко Н.Й. підготувала та провела з гуртківцями для студентів І курсів літературний журнал «Скарб, який не можна загубити…». Студентки АА-211 курсу підготували чудові поетичні рядки  про нашу мову, Україну.

Виховні заходи дали можливість ще раз доторкнутися до краси рідної мови. Студенти вдосконалили  знання та навички з українського мовлення, а також відчули свою приналежність до людей, які поважають рідну землю, її мову.