Ви зараз переглядаєте Всесвітній день анатомії

Всесвітній день анатомії

15 жовтня весь світ відзначає Всесвітній день анатомії. Це свято запроваджене у 2019 році як спільна ініціатива Генеральної ассамблеї Міжнародної Федерації Асоціацій Анатомів (IFFA) та Національних анатомічних товариств.

Леонардо да Вінчі – перший науковий ілюстратор анатомії. Він вважав, що без малюнка немає науки, а словами неможливо уявити форму і будову органу настільки ж зрозуміло і наочно, як це можна зробити за допомогою малюнка.

Готуючись до відзначення Всесвітнього дня анатомії студенти Дубенського фахового медичного коледжу створили свої унікальні анатомічні малюнки.  

Малюнок – це відображення творчості студента, почуття прекрасного. Малюючи студенти розвивають логічне мислення, абстрактну уяву, оскільки вчаться відображати знання будови тіла людини у двовимірному просторі, на папері. 

Під час малювання між обома півкулями мозку утворюється безліч важливих зв’язків, оскільки кожна з них бере участь в роботі. Це, в свою чергу, позитивно впливає на розвиток терплячості,  пам’яті, координації, зору.

 Давно відомо, що знання будови тіла людини – основа медичної науки і мистецтва.