Ви зараз переглядаєте Акція до Всесвітнього дня серця

Акція до Всесвітнього дня серця

Щорічно 29 вересня з ініціативи Всесвітньої федерації серця і підтримки ВООЗ відзначається Всесвітній день серця. Серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті в усьому світі та Україні зокрема. Саме хвороби серця та судин знижують тривалість та якість життя, призводять до інвалідності та втрати працездатності. Найчастіше саме наш стиль життя та поведінка, постійна напруга та стрес,які характерні для реалій сучасності, призводять до серцево-судинних хвороб.
29 вересня студенти АЛ-309 та БЛ-309 курсу Дубенського фахового медичного коледжу провели освітньо-просвітницьку акцію «Ризик серцево-судинних захворювань. Як уникнути?». Захід проведений з метою інформування мешканців міста та району про небезпеку серцево-судинних захворювань для людини. Під час акції майбутні медики роздали мешканцям міста буклети з короткими відомостями про кардіологічні захворювання, а також методи їх профілактики.
Студенти АЛ409 курсу проводили опитування серед своїх родичів, знайомих старших 40 років на предмет виявлення факторів ризику серцево-судинних захворювань. За результатами опитування вираховували ступінь серцево-судинного ризику за Шкалою SCORE2 і SCORE2-OP.Результати дослідження студенти повідомили учасникам анкетування, а також розповіли яким чином попередити виникнення захворювань серця.