Ви зараз переглядаєте Для тих, чия професія від Бога

Для тих, чия професія від Бога

  • Категорія запису:Новини / Свята

     У прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедроти!

    Викладач… Таке ніжне, світле слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює шлях. Але водночас, це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

  З нагоди Дня працівника освіти студенти БЛ – 209 курсу з керівником академічної групи Швидко Юлією провели виховний показовий захід «Для тих, чия професія від Бога».

  Студенти Дубенського фахового медичного коледжу висловили щиру вдячність викладачам за сумлінну працю і життєву мудрість, за їх високий професіоналізм і компетентність, невтомний творчий пошук і самовідданість. Подарували їм чуттєві вокальні номери та хореографічні композиції.

 Теплими, щирими словами до викладацького складу та працівників звернулися директор коледжу Жанна Кислюк та голова трудового колективу Ростислав Палійчук, які привітали усіх зі святом та побажали мирного неба над головою, невичерпних творчих сил, натхнення та оптимізму.

Викладачі та працівники коледжу були відзначені Грамотами та Подяками дирекції коледжу.

Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній коледжній родині!!!