Ви зараз переглядаєте Герої нашого краю

Герої нашого краю

Традиційно свято Покрови  українці пов’язують з яскравими прикладами військової звитяги, доблесті та  честі воїнів, покровителькою яких була Пресвята Богородиця. Тому саме в цей день ми вшановуємо   захисників та захисниць України.

 З нагоди вшанування подвигу героїв-захисників, у Дубенському фаховому медичному коледжі відбулися заходи, присвячені українцям, які  виборюють право бути вільними.

 Студенти групи АЛ – 209 курсу разом із керівником групи Вікторією Міскевич провели виховний захід «Мужність та відвага крізь покоління» за участі військових – учасників АТО/ООС, російсько-української війни.

   Про історію цього свята розказали Мокра Наталя, Прокопчук Діана,   Залюбівець Ірина, Пшеничний Максим. Патріотичні вірші присвячені Героям України прозвучали у виконанні студентів  Гетьманчук Дарії, Павлік Емілії, Логвинчук Катерини, Мороз Катерини.

  Здобувачі освіти  підготували тематичну презентацію «Герої нашого краю», в якій висвітлено подвиг земляків -дубенчан, які поклали своє життя за нашу волю й незалежність. Супроводжувалась презентація емоційним виконанням пісні «Герої сини»,  Мокрою Наталією та Павлік Емілією.

   Бути солдатом – це значить мати дух солдата-воїна. У війні за незалежність України народилася нова сильна боєздатна армія. Запрошені військовослужбовці, Нікіта та Веніамін, поділились своїми спогадами про участь у російсько – українській війні, розповіли про героїзм та доблесть побратимів,  відповіли на запитання студентів, намагаючись донести їм важливість не лише фізичного ґарту та духу, а і  людяності та відповідальності.

 Крокуймо до Перемоги!

 Слава ЗСУ! Слава Україні!