Ви зараз переглядаєте 21 вересня – День миру

21 вересня – День миру

Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Ми щодня змушені виборювати право жити під мирним небом. Мир справді має дуже важливе значення і наш народ по-особливому це відчуває зараз.
Кожен українець мріє про перемогу та припинення бойових дій на території України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про лікування нестерпних ран у людських серцях.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
Символом Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою, який після Другої світової війни почали називати “голубом миру”.
З метою долучення до Міжнародного дня миру, в нашому закладі проведено ряд виховних заходів зі здобувачами освіти: читання поезії на тему «Мій дім – це мій край на ім’я Україна», виставку малюнків «Ми за мир в усьому світі!». Студенти коледжу та викладачі провели флешмоб «Хай буде мир у нашій рідній Україні».
У День миру бажаємо всім спокою, тиші і любові, а надто миру та перемоги нашій рідній Україні!
Віримо в ЗСУ!
Слава Україні! Героям слава!