Ви зараз переглядаєте ДЕНЬ ЗНАНЬ-2023

ДЕНЬ ЗНАНЬ-2023

  • Категорія запису:Новини / Свята

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень, нових надій і несподіваних зустрічей.  Початок нового навчального року – це свято викладачів та студентів, працівників коледжу, батьків,  свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Саме таким лейтмотивом був пройнятий День знань у Дубенському фаховому медичному коледжі.

Директор коледжу Кислюк Ж.М. у своєму виступі висловила сподівання, що новий 2023/2024  навчальний рік буде, як і попередній, багатим на добрі здобутки знань усіх студентів закладу та побажала молоді, щоб дні навчання були  цікавими, сповненими живого спілкування з перлинами людської думки.

  Для всіх студентів коледжу пролунав перший дзвінок, а для першокурсників  відбулася хвилююча церемонія Посвяти  у студенти. Цей день  завжди  особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий  і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Студенти склали урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – боротьбі за здоров’я людини, берегти і примножувати кращі традиції коледжу, бути гідними почесного звання Студента-Медика.

З цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим медичним фахівцем, досягти успіху на професійній ниві.