Ви зараз переглядаєте День відкритих дверей у Дубенському фаховому медичному коледжі!

День відкритих дверей у Дубенському фаховому медичному коледжі!

  • Категорія запису:Вступ / Новини

20 травня 2023 року Дубенський фаховий медичний коледж гостинно зустрів  майбутніх абітурієнтів. Теплими словами майбутніх студентів привітала директор коледжу Жанна Кислюк, презентувавши загальні здобутки коледжу протягом 75-річної історії його заснування, акцентувавши увагу на чисельних перевагах навчання у Дубенському фаховому медичному коледжі. 

      Керівник закладу запросила випускників шкіл, ліцеїв  вступати до коледжу для здобуття якісної медичної освіти. Директор колежу побажала усім мирного неба та правильного вибору майбутньої професії.

      Відповідальний секретар Приймальної комісії ознайомила майбутніх абітурієнтів та їх батьків з правилами прийому у 2023 році. Члени Приймальної комісії проінформували молодь щодо вимог написання мотиваційного листа, особливостей проведення співбесіди з біології. Присутні мали можливість отримати вичерпні відповіді на безліч запитань щодо вступу та навчання в коледжі.

      На завершення зустрічі абітурієнтам та їх батькам було проведено екскурсію коледжем, а саме,  навчальними аудиторіями,  укриттям та студентським гуртожитком.

                         Радо чекаємо на Вас! Миру та Перемоги!