Ви зараз переглядаєте Бронзові призери

Бронзові призери

  • Категорія запису:Новини / Спорт

8 – 10 травня 2023 року  у місті Рівне на спортивній базі ВПУ -1 відбулися змагання з тенісу настільного Спортивних ігор України серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2022 – 2023 н.р.

 Збірну Рівенської області представляли студенти: Дубенського фахового медичного коледжу Петручок Олександра і Зайдель Богдан та студенти Ковальчук Владислав – Рівенський економіко-технічний фаховий коледж, Ємець Людмила – Рівенський фаховий коледж НУВГП.

Змагання проходили в особистому заліку,  в змішаному та в парному розрядах.   Змагання обслуговував суддя міжнародної категорії Віталій Пінчук. Поєдинки проходили досить захоплююче в напруженій та цікавій боротьбі . В командному заліку перше місце посіла команда студентів міста Львова, друге місце команда з Волині, а бронзовими призерами, виборовши третє призове місце стала збірна команда Рівненщини. Переможці та призери в особистому ,а також в командному заліку були   нагороджені кубками, медалями, дипломами комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України. Представник команди Рівенської області ,керівник фізичного виховання Дубенського фахового медичного коледжу Віктор Ружнілов відзначений дипломом та пам’ятною медаллю .