Ви зараз переглядаєте Хвороби, які прискорюють процеси старіння

Хвороби, які прискорюють процеси старіння

4 травня 2023 року в Дубенському фаховому медичному коледжі відбулася студентська конференція «Хвороби, які прискорюють процеси старіння», модератором якої була Сідорчук Тетяна Олександрівна, викладач патоморфології та патофізіології.

Цікавими та змістовними були виступи студентів ІІ курсу освітньої програми «Лікувальна справа» Бойко Лілії, Шнайдрук Крістіни, Боднарук Вікторії, Баршай Вікторії, Панасюк Тетяни, Нечипорика Юрія, майбутні медики розповіли про хвороби, які найбільше прискорюють процеси старіння людини.

Студентські конференції сприяють виявленню творчого та інтелектуального потенціалу молоді, формують у них зацікавленість до науково-дослідницької роботи, навички публічного виступу та розвивають вміння вирішувати практичні завдання.