Ви зараз переглядаєте День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

Ніколи знову !

8 травня  – День пам’яті та примирення і вшанування жертв Другої світової війни   1939–1945 років.

Викладачем коледжу Міскевич Вікторією було проведено  історичний екскурс для студентів І-ІІ-х курсів на тему: «Український вимір Другої  світової війни. Міфи та реалії».

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Бойко Людмила провела зі студентами старших курсів флешмоб «Маки пам’яті» та організувала перегляд кінофільму «Україна у вогні».

    День пам’яті та примирення символізує   не тріумф переможців над переможеними, а  застереження – важливо вміти берегти мир, свій край, цінувати життя.

Символом Дня пам’яті та примирення з 2015 року є квітка маку.

«Сама по собі квітка маку схожу на рану, і коли ти чіпляєш її на себе — то це як примірити на себе постріл. І тобі може бути ця куля. Тому ти чіпляєш його як знак солідарності»,-  переконаний Сергій Мішакін, харківський художник, розробник графічного символу.

  В Україні здавна кажуть: маки цвітуть там, де була пролита козацька кров. Тому червоний мак не лише європейський, але й український символ скорботи і данина шани загиблим Героям.

   Пам’ятаємо – той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Низький уклін подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, поклав своє життя за волю і незалежність України.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!