Ви зараз переглядаєте Команда  студентів — медиків  у фіналі

Команда  студентів — медиків  у фіналі

• Категорія запису:Новини / Спорт

03 травня 2023 року у смт Млинів відбулися зональні змагання розіграшу Кубка з тенісу настільного серед юнаків і дівчат 2006 року народження та молодших збірних команд міських та селищних територіальних громад Рівенщини . Девіз змагань: “ Хто ти, майбутній олімпієць ? ”. У змаганнях взяли участь одинадцять команд. Команду Дубенської територіальної громади представляли студенти Дубенського фахового медичного коледжу Петручок Олександра АЛ — 109 курсу та Зайдель Богдан БЛ -209 курсу. Наші спортсмени досить успішно виступили на змаганнях продемонструвавши змістовну гру та в командному заліку вибороли І місце, здобувши право взяти участь у фінальних змаганнях. Гравці та команда нагороджена дипломами першого ступеня Управління у справах молоді та спорту Рівенської обласної державної адміністрації.