Ви зараз переглядаєте Незвичний подарунок коледжу

Незвичний подарунок коледжу

В квітні 2023 року до Дубенського фахового медичного коледжу завітали поважні та почесні гості – випускники ІV – БЛ (9) курсу 2003 року випуску. Випускники  коледжу зібралися, аби кинути погляд в минуле, віддати належне своїм здобуткам,  замислитися над майбутнім, згадати теплим словом своїх наставників – викладачів.

 Директор коледжу Жанна Кислюк, в свою чергу, привітала гостей – випускників з 20-літньою ювілейною зустріччю. Директор розповіла про коледжні здобутки: оновлення матеріально-технічної бази коледжу, розширення навчальних площ, оснащення сучасними муляжами та фантомами навчальних аудиторій, укладення договорів про співпрацю із вищими медичними навчальними закладами України, та укладення договорів про міжнародну співпрацю нашого коледжу з Польськими партнерами.

На згадку про 20-ту річницю з моменту закінчення закладу випускники ІV – БЛ (9) групи презентували коледжу КНИГУ ПОЧЕСНИХ ГОСТЕЙ. Книга призначена для запису відгуків, побажань, рекомендацій та теплих й щирих слів.

Колектив медичного коледжу вдячний  випускникам коледжу 2003 року випуску за такий унікальний, креативний та актуальний дарунок.

Завжди радо чекаємо на зустріч!