Ви зараз переглядаєте Історія України XXI століття в датах та постатях

Історія України XXI століття в датах та постатях

   «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість.

  Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться. Людина має пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, культуру.

 В рамках декади циклової комісії  загальноосвітніх, гуманітарних  та соціально-економічних  дисциплін викладач історії України Вікторія Міскевич провела брейн-ринг « Історія України  XXI століття в датах та постатях».

Взяли участь команди АЛ 109 курсу «Козачата» та  БЛ 109 курсу

« Характериники». Підготовлені конкурсні завдання , у цікавій формі, визначили рівень підготовки студентів та  здатність  до  самостійного осмислення історії і культури України. Активними учасниками історичного конкурсу були вболівальники команд, які додали балів у загальний результат і привели до перемоги команду «Характерників». Завершилось дійство конкурсом «Відгадай патріотичну пісню» і виконанням «Ой у лузі червона калина» на фоні розгорнутого гасла – вітання : «Слава Україні!Героям Слава!».

Історія – наука динамічна,особливо сьогодні,коли, щодня виборюємо свободу і державну незалежність у російсько-українській війні. Тому знання історії, допитливість студентів у пошуках відповіді на питання про  минуле і сьогодення –  вагомий внесок у нашу перемогу.

Як писав Олександр  Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців».

  І такий народ  завжди будуть зневажати  й поневолювати.

Шануймо свою історію  і свою гідність – тоді шановані будемо іншими.