Ви зараз переглядаєте Конкурс « Кращий за професією»

Конкурс « Кращий за професією»

Протягом двох тижнів студенти «Дубенського фахового медичного коледжу» змагались за звання кращого із студентів у фаховій компетентності.

Для студентів цей конкурс є спробою оцінити свої досягнення та виявити рівень знань навчальних дисциплін у більшості студентів формує високий ступінь інтересу до оволодіння медичними знаннями і у великій мірі визначає любов до обраної професії. Знання, отримані при вивченні клінічних дисциплін «Педіатрія», «Хірургія», «Внутрішня медицина» і «Акушерство та гінекологія» є без перебільшення, найважливішими і найнеобхіднішими у повсякденній роботі медичного спеціаліста.
Фаховий конкурс є не лише елементом змагання, який активізує і заохочує до поглибленого вивчення предметів, він є фактором розвитку творчої праці студентів.
Конкурс « Кращий за професією» проходив у два етапи. І етапом було відбіркове тестування з клінічних дисциплін, таких як внутрішня медицина, педіатрія, акушерство і гінекологія, хірургія. В даному етапі взяло участь18 студентів випускних груп. ІІ етап, в якому змагалося 8 кращих студентів, проходив у вигляді здачі практичних навичок з розділу фельдшер ФАПу та фельдшер СШД . Цікаво, насичено, енергійно та наполегливо студенти виборювали знаннями першість між собою. І місце в конкурсі посів студент БЛ-409 курсу Копальов Артур, ІІ – студентка АЛ-409 курсу Гончарук Вікторія, ІІІ- студентка АЛ-409 курсу Сусь Анастасія. Ми щиро дякуємо та радіємо, що незважаючи на складну ситуацію в країні, студенти прагнуть удосконалювати свої знання та навички.