Ви зараз переглядаєте Вивчаємо нашу історію

Вивчаємо нашу історію

Як писав В.Сухомлинський, ідея вірності Батьківщині стає переконанням, коли вона постає  в образі героїчного, надихає і дає відчуття причетності до цих подій, гордості за державу. В цьому переконалися студенти АЛ-109 та БЛ-109 курсу  Дубенського фахового медичного коледжу, які 3 квітня відвідали виставкову експозицію «Трофеї війни» у підземеллях колишнього Будинку контрактів.

   Цікава захоплююча розповідь Інни Федорівни Гандзілевської, т.в.о. директора КЗ «Дубенський центр національно-патріотичного виховання та  туризму» Дубенської міської ради та Володимира Миколайовича Сухолейстера дозволили відчути себе частинкою історії, свідком героїчного протистояння російській навалі. Саме експонати , які передали українські військові з передових позицій,після запеклих боїв за Херсон,викликали найбільший  інтерес    у студентів.

 Емоційно сприймали студенти міні – експозицію малюнків для захисників із побажаннями та вірою у перемогу. Такі краєзнавчі екскурси формують національну гідність та  гордість. Ми українці – нація волелюбних,вільних, готових до звитяги та подвигу людей.

Вивчаймо історію,цінуймо  життя ,пам’ятаймо подвиг Героїв!

Вікторія Міскевич, викладач історії.