Ви зараз переглядаєте До Дня боротьби з туберкульозом “Сучасні методи діагностики лікування та профілактики туберкульозу”

До Дня боротьби з туберкульозом “Сучасні методи діагностики лікування та профілактики туберкульозу”

16 березня 2023 року до коледжу завітав наш добрий колега, експерт з фтизіатрії Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення РОВА, завідувач відділення мультирезистентного туберкульозу Рівненського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру РОР Тишковець Валерій Андрійович. Студенти ІІІ – IV-х курсів освітньої програми «Лікувальна справа» та освітньої програми «Акушерська справа» прослухали змістовну лекцію до Дня боротьби з туберкульозом з теми: «Сучасні методи діагностики лікування та профілактики туберкульозу».

Молодь, отримавши потрібну та актуальну інформацію сьогодення щодо захворювання, ознайомились також зі скринінговими анкетами стосовно чинників ризику та симптомів, що можуть свідчити про туберкульоз у підлітка, юнака та дорослої людини. Валерій Андрійович презентував студентству тематичні пам’ятки «Дихай вільно».

Адміністрація та колектив закладу, студентство щиро вдячні Тишковцю Валерію Андрійовичу за цікавий, актуальний матеріал та фахове спілкування!