Ви зараз переглядаєте Цікавий світ людини

Цікавий світ людини

15 березня у Дубенському фаховому медичному коледжі викладачем Швидко Ю.В. та студентами освітньої програми «Лікувальна справа» був проведений конкурс «Цікавий світ людини» під девізом «Людина не повинна соромитись цікавості, яку пробуджує в ній природа». І навіть повітряна тривога не завадила проведенню цього змагання, адже в навчальному закладі є обладнане укриття. 

Метою проведення конкурсу було узагальнити в  цікавій формі знання студентів з анатомії людини, розвивати пізнавальний інтерес, наполегливість у досягненні поставленої мети, вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, розширювати світогляд студентів, сприяти розвитку розуміння значення  знань про людину для збереження її здоров’я; виховувати толерантність  та взаємоповагу  один до одного.

Конкурс проводився між командами «Шалені нирки» та «Ендорфінчики». Було проведено 9 цікавих конкурсів, які потребували не лише знань предмета, а й вимагали від учасників логічного мислення та знань з інших предметів. Учасникам та вболівальникам найбільше сподобався конкурс на стереогнозію, поліглотів, капітанів, вболівальників.

Креативно студенти обох команд підготували своє домашнє завдання «Вгадай орган». Кожна команда мала описати певний орган людини не називаючи його. Всі учасники активно виконували запропоновані завдання. За підсумками конкурсів учасники були нагороджені грамотами.