Ви зараз переглядаєте <strong>Наш Шевченко</strong>

Наш Шевченко

Борітеся – побороте,

Вам Бог помагає!

Тарас Шевченко

Він прийшов у цей світ 209 років тому, 9 березня 1814 року.

Кріпак і пророк, арештант і просвітитель, основоположник нової української літератури і геніальний художник із рідкісним для того часу званням “академік гравюри”.

Шевченко у кожного з нас свій, але один на всіх. У новітній історії України немає такого періоду і такої події, коли б він не був зі своїм народом. І сьогодні, у час нашої героїчної боротьби за свободу й незалежність, Тарас, його Слово є для нас опорою та натхненням.

9 березня в коледжі зазвучали безсмертні рядки його поезії, які набувають зараз сакрального значення: воля, свобода – найбільша цінність, і українці готові битись за неї.

Мабуть, не знайдеться більш відомої книги в історії української літератури, ніж “Кобзар” Тараса Шевченка. Це унікальне зібрання його кращих віршів з 1837 по 1861 рік, написаних, незважаючи на поневіряння та заслання, в яких відображена складна доля народу. Студенти ти викладачі коледжу долучитися до виставки “Мій Кобзар”. На виставці були представлені книги різних років видань з 1963 року по 2008 рік. Найдавнішими став “Кобзар” студента І курсу Стадніка Луки 1955 року видання.

Також студенти, викладачі та гості коледжу мали змогу розглянути виставку репродукцій картин Тараса Шевченка та віднайти сили духу в геніальних рядках Кобзаря.