Ви зараз переглядаєте Показове заняття з української мови

Показове заняття з української мови

“І не знецінюйте коштовне, не загубіться у юрбі”, – такими словами відомої української поетеси Ліни Костенко розпочала своє заняття з української мови викладач коледжу Павленко Ніна Йосипівна.Тема заняття “Загальна характеристика односкладних речень” вимагала вирішення різних завдань: і вивчення нового матеріалу, і формування предметних та ключових компетентностей, і міжпредметна інтеграція.Компоненти заняття були пов’язані між собою логічною послідовністю і забезпечили його дидактичну цілісність.Звернення до геніальних рядків Ліни Костенко,мелодійне правильне мовлення викладача створили позитивний емоційний настрій, налаштувавши студентів на якісне засвоєння нового матеріалу. Ніна Йосипівна яскраво продемонструвала свою високу педагогічну та методичну майстерність, багатство досвіду і високу культуру спілкування. Зважаючи на реалії сьогодення, показове заняття з української мови відбулося в укритті коледжу, яке обладнане відповідно до технічних вимог, а саме, сучасним відеопроєктором та ноутбуком.