Ви зараз переглядаєте XVI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики (Зима 2023)

XVI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики (Зима 2023)

Впродовж лютого тривала XVI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2023) Освітнього проєкту «На Урок». Студенти АЛ-109, БЛ-109, АЛ-209 та БЛ-209 курсу з нетерпінням чекали 27 лютого, коли оголосять результати олімпіади з математики.
У сучасному освітянському інтернет-просторі«На Урок» зайняв чільне місце, бо дає необмежені можливості для обміну досвідом і допомагає навчати, надихає створювати, мотивує спілкуватися і випробовувати знання студентів. Адже це доступні та цікаві завдання для кожного. Це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за відмінні знання.
Дипломами призерів олімпіади були нагороджені студенти I-ІI курсів Королюк Анна – Диплом І ступеня, Павлік Емілія,Семенюк Тетяна, Лебедюк Надія, Гронь Каріна – Диплом ІІ ступеня, Прокопчук Діана, Котвінський Микола, Дацюк Юліанна, Летюк Дмитро, Рогаль Анна, Шнайдрук Крістіна, Чуздюк Тарас – Диплом ІІI ступеня.
Сертифікати учасника олімпіади отримали студенти АЛ-209 курсу:Логвинчук Валерія, Нечипорик Юрій, Регрут Ірина, Улітко Тетяна, студенти БЛ-209 курсу: Баршай Вікторія, Вельгун Сніжана, Гаврильчик Євгеній, Коваленко Поліна, Лук’янчук Ангеліна, Меліх Вікторія, Питльована Наталія, Панасюк Тетяна, Чучман Ангеліна та студенти АЛ-109 курсу: Борсук Дмитро, Гетьманчук Дарія, Грицина Наталія, Забочта Ангеліна, Логвинчук Катерина, Мокра Наталія, Петручок Олександра, Фенюк Кирило, Фенюк Нікіта і студенти БЛ-109 курсу: Гранчак Марія, Завадська Анастасія, Куцел Софія, Намчук Антоніна, Лисюк Богдана, Мазурець Катерина, Мельник Михайло, Стаднік Лука, Стець Іванна, Суходольська Вікторія.
Вітаємо переможців та учасників олімпіади і бажаємо подальших успіхів!