Ви зараз переглядаєте <mark>ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ</mark>

ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

День 16 лютого 2023 року в коледжі був доволі насиченим. Викладачі, працівники та студенти об’єдналися разом, як одна велика родина. О 10-00 усі приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного Гімну України і створили живий ланцюг, як символ єднання України.

Організатором культурно- дозвіллєвої діяльності Бойко Л.М та керівниками академічних груп  Міскевич В.В. та Швидко Ю.В. був проведений  виховний  захід на тему «В єдності – сила народу!» для студентів АЛ-109 та БЛ-109 груп з вікториною «Як я знаю Україну?».

Наша єдність має стати міцним ланцюгом, який захищає Україну. Ми сильні тільки разом, наша сила в єдності. Війна  згуртувала й загартувала нас. Ми єдині! Ми сильні разом!  Разом – до Перемоги!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!